Film Prodüksiyonları

- Reklam Filmleri
Firmaların imaj ya da ürün ve hizmetleri ile ilgili konulu veya spot reklamlar hazırlıyoruz. Bunun için deneyimli ve yaratıcı senaryo ekibimiz, metin yazımını gerçekleştirmekte, uzman kameramanların kaliteli çekimleri ve ileri teknoloji eseri kurgu sistemleriyle montaj gerçekleştirilmektedir. Şirketimiz ayrıca, spot reklamlar konusunda da oldukça deneyimlidir.

- Tanıtım Filmleri
Tanıtım filmleri, firmaların özellikle de potansiyel müşterilerine ya da ulusal/uluslar arası fuarlarda prezantasyonuna son derece yardımcı olmaktadır. Bu çerçevede firmaların kuruluş öyküsü, üretim teknolojisi, pazardaki yeri, uluslararası piyasalardaki konumu ve hedeflerini içeren çekimler yapılmakta, etkileyici bir metin, çarpıcı bir kurgu ve animasyon teknikleriyle tanıtım filmleri oluşturulmaktadır. Ayrıca ortaöğretimden üniversiteye kadar, değişik eğitim kuruluşlarının faaliyetleriyle ilgili tanıtım filmlerinin yanı sıra, okul mezuniyet törenleri vcd/dvd’leri de hazırlamaktayız.

- Eğitim Filmleri
Firmaların işletme içi personel eğitimleri ile ilgili çalışmaları içeren, ya da belirli bir konuda bilgilendirmeye yönelik türde eğitim filmleri hazırlamaktayız.

- Belgesel Filmler
Firmamız, değişik konulardaki belgesel film çalışmalarının yanı sıra; biyografi türünde belgeseller de hazırlamaktadır. Bu noktada büyük başarılara imza atan iş adamlarının hayatını tüm yönleriyle ele alan belgesel nitelikte filmler, deneyimli ekibimizin yaratıcı bakış açısıyla hazırlanmaktadır.

- Video Klipler
Firmamız, müzik dünyasının önde gelen sanatçıları için olduğu kadar, müzik yolculuğunun başında olan sanatçı adayları için de video klipleri hazırlamaktadır.

TV Programları

- Yaşam Parkı (SKYTURK)
“Bu parkta hayat bulacaksınız” sloganıyla hazırlanan YAŞAM PARKI adlı programımız, hayatını keyifli hale getirmek isteyen her yaş ve sosyal gruptaki izleyicilere hitap ediyor. SKYTURK’te Pazar günleri saat 13.20’de ekrana gelen YAŞAM PARKI’nın yayın tekrarları ise gece 01.10’da ve Pazartesi günü saat 12.25’te. Program ev ve ofis dekorasyonundan, bahçe peyzajına, sağlık dünyasındaki yeni buluş ve tekniklerden, güzelleşmenin püf noktalarına, bitkilerin şifa veren mucizevî etkilerinden, görülmesi gereken tatil beldelerine, moda dünyasındaki son gelişmelerden alışveriş tüyolarına kadar son derece zengin bir içerikle ve her hafta değişik bölüm başlıklarıyla izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Organizasyon Çekimleri

- Açılış Törenleri
- Kültür-Sanat Etkinlikleri
- Bayi Toplantıları
- Basın Toplantıları
- Kongre / Lansman Organizasyonları
- Haber Kiti Hazırlanması

Seslendirme & Dublaj

Şirketimizde, gerek sürekli olarak çalıştığımız seslendirme sanatçıları, gerekse müşterilerimiz tarafından arzu edilen farklı sanatçılarla, profesyonel cihaz ve sistemler kullanılarak metin seslendirme ve dublaj çalışmaları yapılmaktadır.

Metin Yazımı & Çeviri

Çektiğimiz filmlerin metinleri, deneyimli ekibimiz tarafından oluşturulmakta ve profesyonel çevirmenlerce istenilen dillere çevrilmektedir.

Kiralama

- Final Cut Pro HD Montaj Seti
- Sony DV Cam 400 Kamera
- Dinamik mikrofon
- Telli Yaka Mikrofonu

Çoğaltma & Kopyalama & Mastering

K Prodüksiyon, VCD, DVD, Multimedia CD, İnteraktif Tanıtım DVD’lerinin yapım aşamasından çoğaltım, etiketleme ve kutulanma aşamasına kadar tüm hizmetleri ve ayrıca Betacam, DVCam, Mini DV ve VHS formatlardan kaset çoğaltımı, DVD ve VCD mastering'lerini profesyonel standartlarda gerçekleştirmektedir.

 


 Çobançeşme Cad. No: 11 Nish İstanbul Residence B Blok Kat: 11 1 D: 139 Bahçelievler/İstanbul

TEL : +90.212 603 62 70 (pbx)
FAX : +90.212. 603 64 81